» NEWSY

» Trening on-line FILM

Dodano: wtorek, 31 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

» Trening on-line !

Dodano: poniedziałek, 30 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

Wszyscy obecnie przeżywamy trudny czas kwarantanny i… tęsknimy za wspólnymi treningami. Zobaczcie jak fantastyczna i zorganizowana jest nasza grupa treningowa i jak wspaniale można naładować się super energią nawet w tak trudnym okresie 🙂 Wszystkim życzymy duużo zdrowia!!!

13 osób, 33 psy, 5 różnych miejscowości i wspólny start dla wszystkich o jednej godzinie 🥰 Już wkrótce pokażemy Wam filmik!

» Trening

Dodano: poniedziałek, 30 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

» Inuk – nasz najmłodszy mamutek w stadzie

Dodano: poniedziałek, 30 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

» Mokry trening

Dodano: poniedziałek, 30 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

» Dzień Kobiet w Klanie Wydry

Dodano: poniedziałek, 30 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

Jak co roku ten wyjątkowy dzień spędziliśmy razem, z właścicielami psów z naszej hodowli. I jak co roku był trening, spacer i super ognisko.

» Relaks w górach

Dodano: poniedziałek, 30 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

» Wapuska Z Klanu Wydry

Dodano: poniedziałek, 30 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

Wapuska odwiedziła nasz salon groomerski 🙂 Zobaczcie jaka jest śliczna, czyściutka i mięciutka po kąpieli i suszeniu 🤗

» Ferie w górach

Dodano: poniedziałek, 30 Marzec 2020 roku, autor: Ela Wydra

W tym roku nasze malamuty spędziły ferie w Zakopanem i miały ogromną przyjemność trenować w wysokich górach 🙂 Jednocześnie brały udział codziennie w zajęciach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Był to wspaniały i pożyteczny czas! Więcej zdjęć i filmy możesz obejrzeć na naszej stronie na FB.

» Międzynarodowe Wyścigi Psich Zaprzęgów, Puchar Borów Dolnośląskich 30.11-1.12.2019 r. Ostatnie zawody w tym roku…

Dodano: środa, 4 Grudzień 2019 roku, autor: Ela Wydra

Drugi dzień wyścigu zakończyliśmy z malamutami na 4 miejscu oraz Grzegorz z husky Justyny świetne 5 miejsce za slimami. Za nami wspaniały weekend w najlepszym towarzystwie! Dziękujemy wszystkim za super współpracę, a Sylwii i Kubie za serdeczną gościnność ❤️ Tawahowi i Nanukowi dopingowali ich synowie: Tecumseh i Inuk 🙂 To był prawdziwie rodzinny wyjazd 🙂

» Nasze łajki jakuckie Zwycięzcami Polski !!!

Dodano: wtorek, 26 Listopad 2019 roku, autor: Ela Wydra

Nasi kolejni Zwycięzcy Polski – łajki jakuckie!!! Borys (imp. Rosja) zachwycił Sędziego i w pięknym stylu zdobył tytuł Zwycięzcy Polski oraz Zwycięzcy Rasy, a Czacza Z Klanu Wydry, wyhodowana przez nas zachwycająca i jedyna w Polsce urodzona czekoladowa łajka zdobyła tytuły: Młodzieżowego Zwycięzcy Polski, Najlepszego Juniora i Zwycięzcy Płci Przeciwnej. Już niebawem spodziewamy się miotu po Borysie 🙂

» Rwący Potok Z Klanu Wydry Zwycięzcą Polski !!!!!

Dodano: wtorek, 26 Listopad 2019 roku, autor: Ela Wydra

Ach, cóż to był za dzień!
Międzynarodowa Wystawa w Kielcach – Jukon – Rwący Potok Z Klanu Wydry z wielką klasą zdobył najwyższy z możliwych tytułów czyli Zwycięzcy Polski !!!! Ten tytuł można zdobyć tylko raz w roku! Do tego Jukon otrzymał tytuł Zwycięzcy Rasy, CWC czyli kolejny wniosek do Championa Polski i CACIB – wniosek do Inter Championa !!!!
Dziś wielki dzień był dla debiutującego maluszka Inuka, który zdobył ocenę wybitnie obiecującą. Sędzia z Anglii zachwycała się naszym malcem, powiedziała że jest doskonały i ma ogromny potencjał 😍
Jestem baaardzo dumna z moich malamucich dzieci 🤗💪🏿🏆
A to nie koniec dzisiejszych sukcesów, ale o nich napiszę już wkrótce 😎

» Wystawam Klubowa Szpiców

Dodano: środa, 30 Październik 2019 roku, autor: Ela Wydra

Za nami najważniejsza i jedyna wystawa w roku czyli Klubowa. Każdy hodowca pragnie zaprezentować wyhodowane przez siebie piękne psy. My z dumą jak zawsze pokazaliśmy Jukona – Rwący Potok Z Klanu Wydry, rodzonego brata Rosy, Rosę Stepu Z Klanu Wydry, Tashu – Miłosny Dotyk Z Klanu Wydry, Idaho Z Klanu Wydry debiutującego w klasie weteranów i Nanuka – nasz import z Serbii, tatę obecnego miotu w naszej hodowli.

Jukon w pięknym stylu wygrał dużą i poważna stawke samców w klasie otwartej! Idaho, Nanuk i dziewczyny również pokazali się pięknie!

Ogromnym przeżyciem było dla nas zaprezentować nasze łajki jakuckie: Czaczę i Cheyenne Z Klanu Wydry, bo była to pierwsza Wystawa Klubowa, do której dopuszczono tę nową w FCI rasę. Jak dziewczynki się spisały? Zdobywając najwyższe tytuły w klasie młodzieży!!! Na wystawie spotkaliśmy się rodzinnie z innymi łajeczkami Z Klanu Wydry, które również pięknie się zaprezentowały 🙂

» Happy – malamut o wielkim sercu

Dodano: wtorek, 29 Październik 2019 roku, autor: Ela Wydra

Dziś odeszła Happy. Była z nami 14 lat. Jutro miałaby 14. urodziny.
Kupiliśmy ją rok po samobójczej śmierci mojego Taty. Była lekiem na moje złamane serce.
Happy w domu hodowcy nazywana była „Zielona czyli Urodzona Na Trawie”. Pokochałam ją za to imię. Mama Happy miała bardzo długi poród i kiedy po narodzinach 13 szczeniaczka wyszła na dwór zrobić siku… i wtedy, na trawę wypadła z niej nasza Happy Tak, Happy miała na pewno spektakularne przyjście na świat!

Strony: 1 2

» Malamuty na Starym Mieście

Dodano: wtorek, 29 Październik 2019 roku, autor: Ela Wydra

Za nami niesamowity spacer z malamutami i łajkami Z Klanu Wydry.
Bardzo cenimy sobie wspólnie spędzony czas z ludźmi, których łączy szczera pasja i miłość do psów, chęć wspólnej zabawy i aktywności 🙂

» Czy malamut to pies dla ciebie? Przekonaj się!

Dodano: środa, 23 Październik 2019 roku, autor: Ela Wydra

Zobacz nasz trening w Indiańskiej Wiosce w Krainie Puszczyka, posłuchaj i pomyśl, czy malamut może być twoim przyjacielem 🙂

» Wieści z Kaliningradu!

Dodano: czwartek, 17 Październik 2019 roku, autor: Ela Wydra

Z radością informujemy, że syn rudej piękności z naszej hodowli
Asolfr z Klanu Wydry , która na stałe mieszka w Rosji u maszerki i hodowczyni Tawaha, w wieku 13 m-cy rozpoczął Młodzieżowego Championa Rosji. Brawo chłopczyku!

» Mistrzostwa Polski i nasze psy w obiektywie Gosi i Justyny :*

Dodano: czwartek, 17 Październik 2019 roku, autor: Ela Wydra

» Mistrzostwa Polski w Buku, 12-13.10.2019 r.

Dodano: czwartek, 17 Październik 2019 roku, autor: Ela Wydra

W ostatni weekend nasze malamuty startowały w Mistrzostwach Polski. Grzegorz przygotowywał się w czwórce i dwójce. Niestety nasze plany pokrzyżowała Rosa, która w dniu wyjazdu dostała cieczkę. Tak więc zamiast czwórki mieliśmy trójkę: Tawah, Tashu i Nanuk. W dwójce pobiegł emeryt Idaho i wracająca do formy po maluszkach Pocahontas. Ostatecznie udało nam się zdobyć dwa brązy 🙂 Oczywiście jesteśmy bardzo dumni z naszych malamutów. To dość nietypowe, że na samym początku sezonu są organizowane tak ważne zawody jak Mistrzostwa Polski. Wszyscy zawodnicy mieli naprawdę mało czasu na treningi. Do tego „kobiece sprawy” u nas czyli cieczka i powrót z macierzyńskiego 😛 Najważniejsze, że na zawody pojechaliśmy super drużyną, że mogliśmy nawzajem sobie pomagać, wspierać się i po prostu cieszyć dobrym towarzystwem.

Serdecznie dziękujemy Mirkowi, Krzyśkowi i Oli za pomoc przy startach 🙂 Więcej zdjeć i filmiki zobaczycie na naszej stronie na FB. Zapraszamy!

» Joy.

Dodano: wtorek, 15 Październik 2019 roku, autor: Ela Wydra

A znacie naszą historię z Joyem? Bo chyba wiecie, że w naszym domu oprócz malamutów mieszka jeszcze kilka niesamowitych psich osobowości i często z niesamowitą historią?
Joya znaleźliśmy w lesie prawie 15 lat temu. Wychudzony duży owczarek wsiadł w lesie do naszego samochodu za kawałkiem suchego chleba.
Gdy zamieszkaliśmy na wsi miałam dwa warunki: w domu musi być ciepło i musimy mieć owczarka, który będzie pilnował nas i naszych malamutów. Wtedy kupiliśmy malutką Diankę. Nie „planowałam” znalezienia dorosłego chudego psa w lesie.

Strony: 1 2


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress