» Odchowane szczenięta czekają na nowe domy

Dodano: piątek, 5 stycznia 2024 roku, napisał(a): Ela Wydra

Na nowe rodziny czekają 4 suczki i 1 chłopiec . Szczenięta mają 6 miesięcy, komplet szczepień, metryki ZKwP/FCI.

Malamutki są świetnie przygotowane do życia: urodzone w domu, nie w kojcu, wychowane z małymi dziećmi, innymi psami i kotami. Zabierane na spacery w różne nowe miejsca, potrafią pięknie chodzić na smyczy, lubią jeździć samochodem, nie mają choroby lokomocyjnej, nie brudzą. Były dwa razy na zajęciach z puppy jogi w Warszawie i sprawdziły się wspaniale: grzeczne, ciekawe nowych sytuacji, skupione na przewodniku.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PÓŁROCZNEGO SZCZENIAKA?

W naszym stadzie mamy obecnie dwa malamuty, które kupiliśmy, gdy miały pół roku. Oba samce sprowadzone są zza granicy: Nanuk z Serbii i Tango z Irlandii.

Dlaczego my zdecydowaliśmy się na zakup podrośniętego szczeniaka? Ponieważ: 1) w tym wieku widzimy już CO wyrośnie ze szczeniaka, widzimy, że jest piękny i BEZ WAD,  2) zwykle jest już po wymianie mleczaków i nie grozi wada zgryzu, 3) u samca jąderka siedzą już na miejscu i nie grozi nam „wędrujące” jąderko, 4) szczeniak ma prawie zupełnie opanowane zachowanie czystości w domu, 5) potrafi chodzić na smyczy, 6) omija nas często uciążliwa kwarantanna, 7) duży szczeniak dużo łatwiej znosi zmianę domu, 8) nie płacze za mamą, 9) nie podgryza za nogawki itp.

W przypadku naszych szczeniąt dochodzą dodatkowe zalety: nasze szczenięta są JUŻ dobrze wychowane, posłuszne, skupione na człowieku, nauczone dobrego zachowania w nowych miejscach. Wielokrotnie podróżowały samochodem. Są delikatne dla dzieci. Wychowały się z kotami. Nie musicie wzywać behawiorysty do szczeniaczka, bo nasze już znają granice, których przekraczać nie powinny. Sześć miesięcy życia naszych szczeniąt, to 6 miesięcy mojej ciężkiej pracy nad jak najlepszym wychowaniem malamutków. To nie papisie trzymane tylko w kojczyku i ogródku, tylko to rozwinięte wspaniałe psy, którym już pokazaliśmy dużo świata.

Czego chcieć więcej?

Osoby zainteresowane szczenięciem serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zobaczcie nasze szczeniaki na filmach na FB: Hodowla Psów Rasowych Z Klany Wydry.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress