» INNE ZWIERZAKI

» Joy.

Dodano: wtorek, 15 października 2019 roku, autor: Ela Wydra

A znacie naszą historię z Joyem? Bo chyba wiecie, że w naszym domu oprócz malamutów mieszka jeszcze kilka niesamowitych psich osobowości i często z niesamowitą historią?
Joya znaleźliśmy w lesie prawie 15 lat temu. Wychudzony duży owczarek wsiadł w lesie do naszego samochodu za kawałkiem suchego chleba.
Gdy zamieszkaliśmy na wsi miałam dwa warunki: w domu musi być ciepło i musimy mieć owczarka, który będzie pilnował nas i naszych malamutów. Wtedy kupiliśmy malutką Diankę. Nie „planowałam” znalezienia dorosłego chudego psa w lesie.

Strony: 1 2

» Miszka

Dodano: czwartek, 1 czerwca 2017 roku, autor: Ela Wydra

» Rysiek

Dodano: piątek, 14 kwietnia 2017 roku, autor: Ela Wydra

W naszym stadzie zamieszkał mikroświnek Rysiek. Rosa i Pocahontas są zachwycone nowym kolegą 🙂

» Dyzio

Dodano: czwartek, 25 lutego 2016 roku, autor: Ela Wydra

Tak, tak. Nasze malamuty mają nowego kolegę Dyzia 🙂

» Adoptowaliśmy wilka !

Dodano: środa, 4 listopada 2015 roku, autor: Ela Wydra

Tak, ja wiem, że nie uratujemy wszystkich wilków, ale choć odrobinę pomożemy jednemu…

wilk adopcja

» Miko – szop pracz

Dodano: sobota, 14 grudnia 2013 roku, autor: Ela Wydra

Przedstawiam Miko. Kompan zabaw wilczaka, absolutny chaos przez znajomych weterynarzy nazwany Pan Demolka. Uroczy mały rozbójnik, zarządca kosza na śmieci, pochłaniacz psiej karmy, złodziej zegarków i kieszonkowiec, a do tego… pedant, bo myje wszystko co da się umyć 🙂 Jego sprytne czarne paluszki przypominające bardziej małpie dłonie wymyją i opłuczą każde ziarenko karmy, jabłuszko i winogrono…

Obecnie Miko przeprowadził się do indańskiej wioski Puszczykówka, gdzie go odwiedzamy.

» Wilczak Czechosłowacki Nuka – GELLO II Z Peronówki

Dodano: sobota, 14 grudnia 2013 roku, autor: Ela Wydra

W naszej rodzinie zamieszkała Nuka. Od dawna przymierzałam się do suczki tej rasy, w której jest więcej wilka niż psa. Rozsądek zwyciężał, a marzenia rosły. Jako absolutny popularyzator złotej myśli: trzeba mieć marzenia i je spełniać, wybrałam Nukę na moje 40 urodziny jako prezent idealny. I tak otrzymałam wilcze dziecko z ADHD, z nieobliczalną wyobraźnią, nieposkromioną energią i o przepięknej urodzie. Malamuty przyjęły ją do stada, psi drobiazg i koty schodzą jej z drogi, a Grzegorz czuwa nocą by nie ściągnęła kolejnych obrazków ze ścian…

 [ Czytaj całość » ] 

» Koty

Dodano: piątek, 2 listopada 2012 roku, autor: Ela Wydra

W naszym domu oprócz oczywiście malamutów i paru innych cudownych psów mieszkają koty. Maćka pewnie już znacie 😉 Oprócz niego mieszkają z nami dwa dachowce: znaleziony na ulicy Moris i jednooki Jacek. Teraz mamy już KOMPLET kotów, a historia Jacka jest dowodem na to, że ułomność nie jest przeszkodą w czerpaniu z życia radości i… dzieleniem się tą radością z nami 😉

» Farciarz – owczarek szkocki collie

Dodano: sobota, 26 marca 2011 roku, autor: Ela Wydra

„Pies w dom, a za nim anioły. Głównym psim aniołem jest ten od miłości. Żadne ludzkie serce nie pokocha tak jak psie. Bezwarunkowo i na zawsze. Za aniołem miłości podążają drobniejsze, choć też ważne. Najmilszy jest anioł snu. Z psem pod kołdrą nigdy nas chłód nie dopadnie.”
W naszym domu jest nowy pies – Farciarz. Przyprowadził anioły dla Pauliny 😉

 [ Czytaj całość » ] 

» Maciek – to nie pies

Dodano: środa, 2 marca 2011 roku, autor: Ela Wydra

Maciek to najwspanialszy kot pod słońcem: piękny czarny pers o wspaniale płaskim pyszczku i przepięknych bursztynowych oczach.

 [ Czytaj całość » ] 

» Joy – owczarek niemiecki

Dodano: piątek, 7 stycznia 2011 roku, autor: Ela Wydra

O Joyu mogłabym napisać książkę 😉 To „pies z przeszłością”. Znajda z lasu, która okazała się psem policyjnym, super wyszkolonym adeptem szkoły w Sułkowicach.

Joy - owczarek niemiecki

Joy - owczarek niemiecki

 [ Czytaj całość » ] 

» Diana – owczarek niemiecki

Dodano: piątek, 7 stycznia 2011 roku, autor: Ela Wydra

Obiecałam sobie, że kiedy tylko wybudujemy dom na wsi, w naszym domu pojawi się Diana – owczarek niemiecki. Miała to być honorowa następczyni mojej psiej Przyjaciółki (przeczytaj więcej) i wierny obrońca naszego domu. I tak się stało.

 [ Czytaj całość » ] 


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress