» KIDA – ARDA AKAI Z HOWERLI (imp. Irlandia) HD-A wolna od dysplazji, stawy łokciowe 0/0, PN clear – CWC,res CACIB, Najlepsza Suka w Rasie

Dodano: czwartek, 6 września 2012 roku, napisał(a): Ela Wydra

W naszej rodzinie zamieszkała śliczna ruda Irlandka z zaprzyjaźnionej hodowli. To suczka o wspaniałym charakterze, bardzo towarzyska i kochająca cały świat 😉 Kida nie przepada za wystawami, ale za to wspaniale realizuje się w zarzęgu. W marcu 2014 zadebiutowała jako liderka zaprzęgu w Pucharze Polski w Lubieszowie i zajęliśmy honorowe miejsce na podium.

ARDA AKAI Zhowerli  ( rodowód )

ur. 21.03.2012 r.

PKR.V-18817

Chip: 945000001111353

Kida w ocenie sędziów:

8 grudnia 2012 r. – XXV Zimowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Maz. – kl. szczeniąt, lokata 1, ocena doskonała,tytuł: Najlepsze Szczenię w Rasie.

„9 mc, db rozwinięta głowa i sylwetka, db zapowiada się, ładna prezentacja ringowa.”

———————————

6 października 2013 r. – XXVII Jesienna Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Maz. – kl. pośrednia, lokata 1, ocena bdb.

„Mocna suka, jeszcze w rozwoju, o łądnej głowie, prawidłowej górnej i dolnej lini, prawidłowe kątowanie kończyn.” S. B.Borowiec Szczepańska

———————————

7-8 grudnia 2013 r. – XXVIII Zimowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Maz. – kl. otwarta, lokata 1, ocena dosk.

„Mocna, dobra głowa, dobrze noszona, sylwetka nieco wydłużona, ruch wydajny.” S. M.Semik

———————————-

2 marca 2014 r. – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Zielonej Górze. – kl. otwarta, lokata 1, ocena dosk. CWC, Res.CACIB.

„Mocna, rosła suka o ładnej głowie. O prawidłowych proporcjach, wyrazie, prawidłowy zgryz, pigment, doskonałą górna i dolna linia. Mocna, dobrze wypełniona klatka piersiowa, odpowiednio szeroko rozstawione i kątowane kończyny. Szata w dobrym gatunku.” S. E.Augustyniak.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress