» Zwycięstwo !!!!!!!!!!

Dodano: poniedziałek, 24 sierpnia 2015 roku, napisał(a): Ela Wydra

W sobotę na XXIV Klubowej Wystawie Szpiców i Psów Pierwotnych w Sopocie nasza suczka Beyla zdobyła najwyższe z możliwych tytułów czyli Zwycięzcy Klubu, Zwycięzcy Rasy i II Najpiękniejszego Nordyckiego Psa Zaprzęgowego! Jesteśmy bardzo, bardzo dumni! Dodatkowo Idaho złoto w klasie użytkowej, a debiutujące szczeniaki: Ta-Wah ocena wybitnie obiecująca i Montana ocena wybitnie obiecująca i tytuł Najlepszego Szczenięcia 🙂


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress