» Rodzinne weekendy wśród psów północy…

Dodano: sobota, 28 stycznia 2017 roku, napisał(a): Ela Wydra

Zapraszamy rodziny do wspólnego spędzenia weekendu wśród zaprzęgowców. Wspólne spacery, prace przy psach, trening, wykład o psychologii zwierząt, obiad lub ognisko, karmienie psów, przygotowanie do treningu. To wszystko w zaledwie dwa dni. Sami zobaczcie, czy warto… Zapraszam do kontaktu.

” Marcin: Weekend u Was to był świetny pomysł na prezent dla Miry. Wszyscy byliśmy zadowoleni. Ja jestem pod olbrzymim wrażeniem sposobu w jaki prowadzicie i wychowujecie psy . W tak dużej grupie psiaków wszystkie były łagodne i poukładane. Widzieliśmy i słyszeliśmy z Waszych wypowiedzi, że wszystko macie przemyślane i konsekwentnie to realizujecie. Wydawało mi się, że sporo wiem o psach, ale uświadomiłem sobie jak wielu rzeczy jednak nie wiedziałem.

Jeśli w przyszłości zdecyduję się na posiadanie psa na pewno zgłoszę się z nim na socjalizację i przeszkolenie.

Marta: Pasjonujący dom, który zmusza do zastanowienia się nad wartościami i biegiem życia. Nawet nie przypuszczałam, że ten krótki pobyt u Was tak bardzo może zrelaksować. Co do wrażeń Miry, to chyba jej smutek przy wyjeździe najlepiej mówi o emocjach i zadowoleniu z pobytu u was…”


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress