Uwielbiamy, gdy właściciele malamutków z naszej hodowli piszą do nas maile i wysyłają zdjęcia. Jesteśmy dumni z naszych psich dzieci 🙂
” Witam, przesyłamy pozdrowienia od Lakoty z miotu L 🙂 jest śliczna, kochana i strasznie nieposłuszna 😀 ,
kopie nam schron i pożera rzeczy niepotrzebne takie jak kanapa czy buty, opiekuje się naszymi chłopakami,
a nawet mam wrażenie, że jest przekonana, że najmłodszy Borys to jej synek… 😉 „








