» E SKYA Z Indiańskiej Wioski (wysterylizowana) HD – A wolna od dysplazji

Dodano: czwartek, 23 grudnia 2010 roku, napisał(a): Ela Wydra

Skaya trafiła do nas gdy miała 1 rok. Bardzo łatwo zaadoptowała się w naszym stadzie. Jest piękną dorodną suczką. W naszej hodowli urodziła dwa mioty pięknych zdrowych szczeniąt. Obecnie jest wysterylizowana. Kocha dzieci i uwielbia pracę dogoterapeutyczną. Błyskawicznie się uczy. Dobrze sprawdza się w zaprzęgu. Unika konfliktów.

 

E SKYA z Indiańskiej Wioski

ur. 14.11.2006 r.

ojciec: MROZ z Muchnic

matka: ROSA-ROCA z Indiańskiej Wioski

nr tatuażu A565

uprawnienia: SUKA HODOWLANA, licencja PSA TERAPEUTY

Skaya w ocenie sędziów:

5-6.04.2008 r. – XIII Wiosenna Wystawa Psów rasowych w Nowym Dworze Maz. – ocena doskonała, srebrny medal,

„ rosła suka, ładna głowa o dobrych proporcjach, prawidłowym pigmencie, zgryzie. Doskonała górna i dolna linia. Dobrze osadzony, noszony ogon. Dobre ustawienie, kątowanie i prawidłowe w ruchu kończyny”

12-13.09.2008 r. – Krajowa Stołeczna Wystawa Psów Rasowych w Warszawie – ocena doskonała, zloty medal, tytuł Najlepszej Suki w Rasie, CWC

„ dobrze zbudowana suczka o typowym wyrazie, muskularna, dobrze osadzona szyja, głęboka klatka piersiowa, dobry front, dobrze kontowane kończyny, dobra w ruchu”

11-13.07.2008 r. – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie – ocena doskonała, srebrny medal

„bdb. ogólny wyraz, typowa głowa, szyja i ogon prawidłowy, oko i zgryz prawidłowy, doskonała okrywa, linia grzbietu prawidłowa, katowanie i postawa również, swobodny ruch”

20.04.2008 r. – XXXV Krajowa Wystawa Psów rasowych w Częstochowie – ocena doskonała, zloty medal, tytuły: Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie

„doskonała w typie i wyrazie, mocny grzbiet, swobodny ruch, dobry gat. szaty”

Skaya

Galeria SkayiFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress