Nasza kochana Happy dziś kończy 10 lat. Kupiłam ją w rocznicę śmierci mojego Taty i tyle wspaniałych chwil, radości, wspomnień i dumy wniosła w nasze życie! Cudowny sportowiec, wspaniała dogoterapeutka i kochana przyjaciółka. To z nią do dziś jeździmy do szkół, przedszkoli i domów opieki, to ona dodaje otuchy najbardziej nieśmiałym dzieciom i uśmiecha się do ciężko chorych pacjentów. To z nią skończyłam wiele lat temu kurs dogoterapii. To ona dała nam dwa piękne mioty malamuciątek.
Wszystkiego najlepszego Happy! Bądź z nami jak najdłużej!
Zobaczcie jaką „drogę” przeszłyśmy z Happy i ilu ludzi obdarzyła swoją wrażliwością i wielkim sercem. To wyjątkowy malamut. Dziękujemy Grażyna i Edyta za tak wspaniałego psa 🙂
Kliknij: link












