» SZCZENIĘTA

» Zapowiedź miotu Jamajka & Nanuk, maj 2019

Dodano: czwartek, 11 Kwiecień 2019 roku, autor: Ela Wydra

Z dumą informujemy, że na początku maja przyjdą na świat cudne malamuciątka. Mamą zostanie po raz ostatni Jamajka Z Klanu Wydry, córka naszego wspaniałego Championa Polski Apacza Z Klanu Wydry, a tatą Nanuk ICE EMPIRE PUKIQ NANUQ sprowadzony przez nas z Serbii, syn Inter Championa Bjorn For Agents Of Liberty. Malamuty kochające ludzi, pracujące, wychowane z dziećmi, o pięknym ruchu, niezbyt ciężkie, wzorcowe.

Zobacz rodowody rodziców tego miotu:

Jamajka Z Klanu Wydry, Najpiękniejsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, Certyfikat Użytkowości, stawy biodrowe idealne HD-A, oczy wolne od chorób genetycznych.

KLIKNIJ

Nanuk – ICE EMPIRE PUKIQ NANUQ, (imp. Serbia) Młodzieżowy Champion Polski, 3 x Zwycięzca Młodzieży, 3 x Najlepszy Junior w Rasie, 2 x Zwycięzca Rasy, Certyfikat Użytkowości, stawy biodrowe idealne HD-A, oczy wolne od chorób genetycznych, PN clear.

KLIKNIJ

Zapraszamy do rezerwacji. Kontakt: elawydra@wp.pl

Serdeczne podziękowania dla Weroniki Karasiewicz za wykonanie grafiki :*

» Malamutki czekają na nowe rodziny

Dodano: środa, 6 Luty 2019 roku, autor: Ela Wydra

Już tylko 1 ruda dziewczynka i czekoladowy chłopczyk czekają na swoje nowe rodziny. Z kompletem szczepień, zaczipowane , po przeglądzie miotu, gotowe na start w nowe życie. Zapraszamy do kontaktu.

» Maluszki 9,5 tygodnia

Dodano: poniedziałek, 21 Styczeń 2019 roku, autor: Ela Wydra

Rudy i czekoladowy chłopak, dwie rude i czekoladowa dziewczynka – czekają na swoje nowe rodziny.
Dwukrotnie zaszczepione, zaczipowane, po przeglądzie miotu, gotowe do zmiany domu. Wesołe, odważne, super socjalizowane. Zapraszamy do kontaktu.

» Cud, miód i czekolada !

Dodano: środa, 16 Styczeń 2019 roku, autor: Ela Wydra

Dzieci Rosy i Tawaha pięknie rosną. Na nowe rodziny czeka jeszcze rudy i czekoladowy chłopczyk, oraz dwie rude i jedna czekoladowa dziewczynka. Szczenięta o wspaniałych charakterach, kochające ludzi, bardzo kontaktowe, ciekawskie, czułe. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do oglądania maluszków również na FB 🙂   KLIKNIJ

 

» Wolne szczenięta do rezerwacji

Dodano: środa, 2 Styczeń 2019 roku, autor: Ela Wydra

Uwaga!

Wszystkie samczyki z miotu Rosy i Tawaha są już zarezerwowane. Na nowe rodziny czekają jeszcze dziewczynki. Nie ma lepszego startu w Nowy Rok niż start z malamutem :)))))) Wszystkie suczki mają doskonałe charaktery, serdeczne, wesołe dziewczynki, rozpieszczane przez nas, wychowane wśród dzieci małych i dużych, z dwoma kotami. Oboje rodzice są zdrowi i przebadani: stawy biodrowe idealne, oczy wolne od chorób genetycznych, Polineuropatia – wolni (wyniki badań do wglądu). Tawah i Rosa to ideały malamutów, pomijając fakt bardzo wyjątkowego umaszczenia, zapewniamy, że to psy z cudownymi charakterami: bez cienia agresji, kochające ludzi, delikatne dla dzieci, bardzo chętne do współpracy, aktywne, zdolne. Tawah jest liderem zaprzęgu, Rosa mu towarzyszy w parze, ale również pracuje w Fundacji Alaska pomagając potrzebującym dzieciom i seniorom.

Maluszki będą gotowe do odbioru już w połowie stycznia, zaczipowane , pierwszy raz zaszczepione, z książeczkami zdrowia, metrykami ZKwP i wyprawkami. Zapraszamy do kontaktu. Właściciele szczeniąt z naszej hodowli zawsze mogą liczyć na naszą pomoc w wychowaniu maluszka, podpowiemy jak aktywnie spędzać czas z malamutem (ale dopiero, gdy mamutek skończy 12 mcy!), zaprosimy na szkolenia w Szkole Maszerskiej Alaska. Zapraszamy również do naszego psiego hoteliku, gdzie otrzymają Państwo rabat. W trakcie pobytu pieska możemy z nim ćwiczyć i trenować.

Malamut to imponujący, duży pies, dla którego najważniejsza jest rodzina czyli jego stado. Oczywiście uparciuch długo będzie sprawdzał na ile może sobie pozwolić, ale… smakołykami i konsekwencją całkiem można zdobyć jego serce. To pies zawsze chętny do wędrówek, ciekawy świata, obserwator, niepoprawny pieszczoch… I jedno jest pewne: Z MALAMUTEM NUDZIĆ SIĘ NIE MOŻNA 🙂

» Wspaniale rosną nasze czekoladowe malamutki i czekają na nowe domki :)

Dodano: czwartek, 13 Grudzień 2018 roku, autor: Ela Wydra

Zapraszamy do rezerwacji. Maluszki będą do odbioru w połowie stycznia. Kontakt: elawydra@wp.pl

» Nasze rudaski i czekolady skończyły 10 dni :)

Dodano: poniedziałek, 26 Listopad 2018 roku, autor: Ela Wydra

Czekoladowa bombonierka pięknie rośnie i już wkrótce pokażemy efekty małej sesji wykonanej przez Weronikę Karasiewicz. Póki co… mały przedsmak! Zapraszamy do rezerwacji maluszków. Szczenięta będą do odbioru w połowie stycznia. Wszystkie informacje o rodzicach znajdują się w zakładce „szczenięta”.

» Rudy miot malamutków już na świecie !!!!!

Dodano: poniedziałek, 19 Listopad 2018 roku, autor: Ela Wydra

Z dumą informujemy, że 14.11.2018 r. przyszło na świat 9 prześlicznych rudych i czekoladowych  malamutków: 5 dziewczynek i 4 chłopców. Zapraszamy do rezerwacji 🙂

Rodzicami są lider zaprzęgu Tawah For Klan Wydry – importowany z Rosji oraz Rosa Stepu Z Klanu Wydry, suczka urodzona już nas po suce importowanej z Irlandii.
Rodzice miotu to silne, zdrowe malamuty (stawy biodrowe idealne HD-A, oczy czyste, PN wolne – wyniki badań do wglądu) o wspaniałych charakterach, bez agresji, kochające ludzi, kochające współpracę z człowiekiem, bardzo rodzinne.
Tawah jest pracującym wyczynowo liderem zaprzęgu i posiada Certyfikat Użytkowości (prowadził zaprzęg m.in. w Pucharze Świata) i bierze udział w zajęcia Szkoły Maszerskiej Alaska.
Rosa poza sportem fantastycznie sprawdza się pracując w dogoterapii w Fundacji Alaska, bierze udział w zajęciach w Domach Seniora i edukacyjnych w szkołach i w przedszkolach. Rodzony brat Rosy stanął na podium zajmując 3 miejsce na Europejskiej Wystawie Psów Rasowych.
Szczenięta mają wspaniały start w życie i super socjalizację w dużej ludzko-psiej rodzinie, wśród małych i dużych dzieci, małych i dużych psów, 2 kotów i koni.
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji. Odbiór maluszków w połowie stycznia po pierwszym szczepieniu, czipowaniu i przeglądzie miotu. Każdy maluszek otrzyma wyprawkę, książeczkę zdrowia z wizerunkiem swoich rodziców i metrykę Związku Kynologicznego w Polsce.

» Przygotowujemy się 😜 Czekamy na rude malamuciątka 👑

Dodano: czwartek, 8 Listopad 2018 roku, autor: Ela Wydra

» Miot ‚S”, ur. 29.10.2018 Beyla (imp. Irlandia) & Tawah (imp.Rosja)

Dodano: wtorek, 30 Październik 2018 roku, autor: Ela Wydra

Po ponad rocznej przerwie doczekaliśmy się pięknych malamutków Beyli i Tawaha.

Na świat przyszło trzech dużych, silnych i zdrowych chłopców ❤️ 1 wilczasty i 2 czarno-białych (wszystkie maluszki zarezerwowane).

» Jeszcze tylko 2,5 tygodnia i na świecie pojawią się rude malamuciątka :)

Dodano: środa, 24 Październik 2018 roku, autor: Ela Wydra

Zapraszamy do rezerwacji.

» RUDY MIOT już w listopadzie !!!

Dodano: wtorek, 16 Październik 2018 roku, autor: Ela Wydra

Hurrra!!! Mamy potwierdzenie ciąży i już w listopadzie przyjdzie na świat rudy miot malamutów !!!! Rodzicami będą Rosa (pierwsze jej dzieci) i Tawah. Ach, cóż to będzie za miot !!!

Szczęśliwa przyszła mama pozdrawia 🙂

» Nasz pierwszy miot tym roku :) Listopad 2018

Dodano: poniedziałek, 8 Październik 2018 roku, autor: Ela Wydra

Z radością informujemy, że mamy potwierdzoną ciążę Beyli (kliknij) Dumnym tatą został Tawah (kliknij).

Na początku listopada na świat przybędą małe malamuciątka !!! Osoby zainteresowane szczenięciem z naszej hodowli zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce „szczenięta” i przesłania mailem na adres: elawydra@wp.pl

» Pyro Z Klanu Wydry, 2 lata

Dodano: wtorek, 18 Wrzesień 2018 roku, autor: Ela Wydra

Kilkanaście dni temu przyjechał do nas z Holandii młodziutki przepiękny Pyro. Szukamy dla niego „wystawowego” domu. Osoby poważnie zainteresowane prosimy o kontakt.

» Szczenięta w naszej hodowli

Dodano: wtorek, 7 Listopad 2017 roku, autor: Ela Wydra

W poprzednim roku 2017 dochowaliśmy się dwóch wspaniałych miotów malamutków. Wszystkie szczenięta mają już nowe rodziny. Najbliższy miot planujemy na lato 2018. Zapraszamy do rezerwacji. Kontakt: elawydra@wp.pl

» Malamuciątka

Dodano: niedziela, 27 Listopad 2016 roku, autor: Ela Wydra

Malamutki w naszej hodowli mają wspaniałe dzieciństwo. Wychowują się wśród dzieci i i nnych zwierzaków, uczą się dobrych relacji i posłuszeństwa.

» Mioty w naszej hodowli

Dodano: środa, 10 Sierpień 2016 roku, autor: Ela Wydra

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji szczeniąt z naszej hodowli. Nasze suczki głównie pracują w zaprzęgu wiec  na macierzyństwo mają przede wszystkim okres letni. W ciągu 20 lat dochowaliśmy się 16 miotów malamutków: Szakira 3x, Happy 2x, Skya 2x, Sunny 3x, Jamajka 2x, Beyla 1x i Kida 3x.

Najważniejsze dla nas to zdrowie szczeniąt i matek, dlatego nie rozmnażamy suczek, które mają problemy z zajściem w ciążę, rodzeniem czy odchowaniem szczeniąt.

Wszystkie nasze suczki rodzą naturalnie. Nigdy nie kryjemy suczek w odstępie pół roku między cieczkami. Do rozrodu dopuszczamy tylko suczki silne i absolutnie zdrowe.

W ostatnim roku czyli 2016 urodziły się 3 wspaniałe mioty: Jamajki, Beyli i Kidy. Maluszki przyszły na świat się latem i wczesną jesienią, by ich mamy po odchowaniu dzieci mogły wrócić do ukochanej pracy w zaprzęgu.

» Książeczka zdrowia psa

Dodano: sobota, 11 Czerwiec 2016 roku, autor: Ela Wydra

Muszę się pochwalić okładkami do książeczek zdrowia naszych psów, jakie zaprojektowała Małgorzata Rogaczewska 🙂  Super robota, brawo Gosia !!!!! Takie księżeczki otrzyma każde szczenię urodzone w naszej hodowli 🙂

» Jesli chcesz zarezerwować szczenię w naszej hodowli odpowiedz na poniższe pytania

Dodano: czwartek, 26 Listopad 2015 roku, autor: Ela Wydra

1. imię i nazwisko

2. e-mail

3. numer telefonu

4. adres zamieszkania (województwo, miejscowość)

 [ Czytaj całość » ] 

» Opinie o naszej hodowli

Dodano: sobota, 31 Styczeń 2015 roku, autor: Ela Wydra

Takie miłe wpisy dostajemy na profilu FB „Z Klanu Wydry” – to profil właścicieli szczeniaków z naszej hodowli. Bardzo Wam dziękujemy Dominiko, Agnieszko, Weroniko, Waldku, Sebastianie 🙂

kojacy Dotyk

na zdjęciu Daisy KOJĄCY DOTYK Z Klanu Wydry, 14 m-cy

„Chciałabym Wam bardzo podziękować za to że jesteście, że pomagacie, że takie wspaniałe psy tworzycie. Daisy jest psem o którym nawet nie marzyłam. Idealna zawsze i wszędzie. Posłuszna, delikatna, czuła i mądra, pracowita. To moja praca, ale wszystko to wiem dzięki Wam.
Należą Wam się te słowa i podziękowania, bo zawsze pomagacie, udzielicie rady, wspieracie. Tak się ciesze, że Was poznałam. Robicie kawał dobrej roboty. Gratuluję.”

 [ Czytaj całość » ]