» Rudy miot malamutków już na świecie !!!!!

Dodano: poniedziałek, 19 Listopad 2018 roku, napisał(a): Ela Wydra

Z dumą informujemy, że 14.11.2018 r. przyszło na świat 9 prześlicznych rudych i czekoladowych  malamutków: 5 dziewczynek i 4 chłopców. Zapraszamy do rezerwacji 🙂

Rodzicami są lider zaprzęgu Tawah For Klan Wydry – importowany z Rosji oraz Rosa Stepu Z Klanu Wydry, suczka urodzona już nas po suce importowanej z Irlandii.
Rodzice miotu to silne, zdrowe malamuty (stawy biodrowe idealne HD-A, oczy czyste, PN wolne – wyniki badań do wglądu) o wspaniałych charakterach, bez agresji, kochające ludzi, kochające współpracę z człowiekiem, bardzo rodzinne.
Tawah jest pracującym wyczynowo liderem zaprzęgu i posiada Certyfikat Użytkowości (prowadził zaprzęg m.in. w Pucharze Świata) i bierze udział w zajęcia Szkoły Maszerskiej Alaska.
Rosa poza sportem fantastycznie sprawdza się pracując w dogoterapii w Fundacji Alaska, bierze udział w zajęciach w Domach Seniora i edukacyjnych w szkołach i w przedszkolach. Rodzony brat Rosy stanął na podium zajmując 3 miejsce na Europejskiej Wystawie Psów Rasowych.
Szczenięta mają wspaniały start w życie i super socjalizację w dużej ludzko-psiej rodzinie, wśród małych i dużych dzieci, małych i dużych psów, 2 kotów i koni.
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji. Odbiór maluszków w połowie stycznia po pierwszym szczepieniu, czipowaniu i przeglądzie miotu. Każdy maluszek otrzyma wyprawkę, książeczkę zdrowia z wizerunkiem swoich rodziców i metrykę Związku Kynologicznego w Polsce.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Prace plastyczne na porodówce czyli… jak umilić sobie czas oczekiwania :)

Zamknij