» Pierwszy miot Łajek Jakuckich w naszej hodowli !

Dodano: piątek, 12 Styczeń 2018 roku, napisał(a): Ela Wydra

Z radością informujemy, że na świat przyszedł pierwszy miot Łajek Jakuckich w naszej hodowli. Mamą jest nasza Młodzieżowa Championka Polski Sasza (import z Rosji), a ojcem Champion Polski Atom.

Sasza jest psem wyczynowo pracującym w psim zaprzęgu. Startowała m.in. w Pucharze Świata w wyścigach psich zaprzęgów. Bierze również udział w zajęciach z dogoterapii i edukacyjnych w szkołach i przedszkolach. Oboje rodzice pracują w zaprzęgu, mają świetne charaktery, kochają ludzi. Łajki to jedyne psy zaprzęgowe (wielkości husky), które również stróżują. Rodzice szczeniąt zostali przebadani z najlepszymi możliwymi wynikami: wolni od dysplazji HD A, słuch idealny BEAR +/+, oczy wolne od chorób dziedzicznych: eyes CLEAR.

Szczenięta będą gotowe do odbioru z rodowodami FCI, książeczkami zdrowia lub paszportami, zachipowane, zaszczepione i odrobaczone. Szczenięta z potencjałem wystawowym, sportowym, ale przede wszystkim jako członkowie rodziny.

Serdecznie polecamy i zapraszamy do rezerwacji !!! Kontakt: elawydra@wp.pl


Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkoła Maszerska Alaska

Za nami kolejne szkolenie maszerskie, wspaniała atmosfera i duuużo wiedzy. W programie mieliśmy m.in. spacer socjalizacyjny dla psów, wykład nt. psich zaprzęgów w teorii...

Zamknij